Pasiūlyti įleidimo vietą

Adresą rašykite tekstu arba pasirinkite vietą žemėlapyje

Pridėti kitą nuotrauką
(Galima įkelti tik vieną nuotrauką)

Apie asociaciją

Plaukiu.lt  - Projekto tikslas:

Populiarinti vandens turizmo traukos vietoves, šalia patrauklių vandens telkinių, kuriuose galima plaukioti savaeigėmis plaukiojimo priemonėmis;

Pristatyti vidaus vandens kelius, kuriose vykdomas pažintinis plaukiojimas pažintiniais laivais;

Pristatyti patraukliausius turizmo išteklius vietos ir užsienio turistams.

 Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo

Įgyvendinamas projektas: Vandens turizmo produktų e. rinkodara

Projekto tikslas: Didinti kultūros ir gamtos paveldo objektų, esančių prioritetiniuose turizmo plėtros regionuose, lankomumą ir žinomumą e. rinkodaros priemonėmis.

Projekto vertė 199347,70 Eur, skirta finansavimo suma yra 169445,55 Eur

Projekto pradžia 2018 11 26 d.,

Projekto pabaiga 2020 11 25 d.

Žvejybinių katerių asociacija atstovauja žvejybinių katerių sąvininkų interesus Lietuvos respublikos vidaus vandenyse.

Plaukiu.lt projektas skirtas vandens pramogas, poilsį ir laisvalaikį mėgstantiems žmonėms.Projekto tikslas - supažindinti visuomenę su vandens telkiniais, jų nusileidimo vietomis, skirtomis valtims bei kateriams, poilsiui skirtomis aikštelėmis, jų infrastruktūra. Kuo patogiau nukreipti į norimą vandens telkinį mūsų mobilios programos pagalba. Gauti visą informaciją apie patogias poilsiui aikšteles, galimybes jas pasiekti.

Mūsų planai yra pakeisti senus, nusistovejusius standartus dėl plaukiojimo vandens telkiniuose ribojimo, visuomenės neigiamo požiūrio; inicijuoti naujų įstatymų ruošimą ir įgyvendinimą plaukioti telkiniuose, kur šiuo metu tai padaryti galimybės nėra.

Kad mūsų programa ir svetainė būtų informatyvi prašome visų lankytojų prisijungti prie Plaukiu.lt tobulinimo ir gyvavimo. Todėl pagal galimybes prašome Jūsų atvykus į naują vietą prie vandens telkinio, kur galima įleisti vandens transporto priemones, nufotografuoti bent tris nuotraukas, įvažiavimą, aikštelę ir nusileidimo vietą. Pažymėti koordinates ir atsiųsti mums, [email protected]. Jūsų informacija bus patikrinta ir patalpinta į svetainę ir mobilliąją programėlę. Tokiu būdu, visi palaikantys šį projektą, galės dalintis ir gauti informaciją apie naujas privažiavimo ir įleidimo vietas. Būkime aktyvūs ir dalinkimės informacija, kuri padės mums visiems. 

 

Plaukiu.lt komanda