Pasiūlyti įleidimo vietą

Adresą rašykite tekstu arba pasirinkite vietą žemėlapyje

Pridėti kitą nuotrauką
(Galima įkelti tik vieną nuotrauką)

Alaušo ežeras ir salos

Gamta

Aprašymas

Alaušo ežeras yra dešimtas pagal dydį vandens telkinys Lietuvoje, kasmet pritraukiantis gausybę poilsiautojų ir vandens turizmo mėgėjų. Kviečiame pasinerti į nepaprastą vandens kelionę valtimis viename iš didžiausių Aukštaitijos ežerų! Įspūdinga gamta, miškuose tvyranti ramybė ir lygus kaip stiklas ežero paviršius užburs daugelį.

Pristatome gražiausias Lietuvos gamtos vietas, tinkamas vandens turizmui ir aktyviam laisvalaikiui. Viena iš tokių vietų yra Utenos apylinkėse esantis Alaušo ežeras, savo grožiu nenusileidžiantis vienoms iš gražiausių Lietuvos vietų.

 

Gaivinantis poilsis ir įspūdingi vaizdai gamtoje

Įsėdę į valtį galėsite mėgautis užburiančiais apylinkių vaizdais ir patirti gaivinančią vandens jėgą. Gamta atgaivina, suteikia jėgų ir padeda jaustis stipresniais. Ko gero nėra poilsiui tinkamesnės veiklos, kaip plaukiojimas valtimi vandens telkiniuose. Plaukiojimas ežere bus naudinga veikla po darbo, norint gerai praleisti savaitgalį ir pasisemti energijos bei geros nuotaikos. 

Apsilankę Alaušo ežere nepatirsite didesnių rūpesčių, kadangi tai nėra itin populiari poilsio vieta, sutraukianti minias turistų. Alaušo ežero gyvenimas yra ramus ir paprastas, kadangi šis vandens telkinys randasi nuošalesnėje vietovėje, ne prie didelių miestų ar kurortų.

Naujai atraskite nepaprastas ir mažiau žinomas gamtos vietas. Nepraleiskite galimybės atsipalaiduoti ir pasimėgauti tais nuotykiais, kuriuos galite patirti gamtoje. Alaušo ežeras – tai puiki vieta Utenos apylinkėse, kuri patiks kone kiekvienam vandens turizmo ir aktyvaus poilsio mėgėjui.


 

Vaizdo įrašą apie Alaušo ežerą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=ahH5sK9HxAM

Kontaktai

Alaušo ežeras