Pasiūlyti įleidimo vietą

Adresą rašykite tekstu arba pasirinkite vietą žemėlapyje

Pridėti kitą nuotrauką
(Galima įkelti tik vieną nuotrauką)

Kadagių slėnis

Gamta

Aprašymas

Kadagių slėnis

Kadagių slėnis – tai viena iš gražiausių, netoli Kauno miesto esančių gamtos vietų. Kadagiais apaugęs 5ha ploto Kauno marių šlaitas yra saugoma gamtos teritorija. Daugybė čia augančių spygliuočių suteikia miškui magišką žalumą, o šalimais esančios Kauno marios papildo žalią miškų spalvą mėlyna vandens spalva, todėl visos gamtos spalvos čia puikiai dera ir papildo viena kitą. Kadagių slėnyje darniai susilieja miškų ir vandenų platybė. 

 

Išvyskite gražiausius Kauno marių vaizdus

Šlaito viršuje yra įrengtas 1,3 km ilgio pažintinis takas, pripažintas vienu geriausių visoje Lietuvoje. Nuo medinio pėsčiųjų tako atsiveria stulbinantys Kauno marių ir jas supančių miškų ir pievų apylinkių vaizdai. Apačioje tankiai suaugę kadagiai sudaro įspūdį, jog marios yra apsuptos žalumos, kas suteikia dar didesnį jaukumo įspūdį, nes jaučiatės esantis gaivinančios gamtos gilumoje.

Vaikštinėdami kadagių slėnio taku, galėsite ne tik pasigrožėti akiai maloniais vaizdais, bet tuo pačiu ir pakvėpuoti nepaprastai grynu ir švariu oru, kurį valo tūkstančiai miške augančių spygliuočių.

 

Patikima priemonė sveikatos stiprinimui

Kadagiai išskiria kvapiąsias medžiagas, iš kurių gaminami eteriniai aliejai. Kadagių eterinis aliejus yra patikima priemonė kovojant su peršalimu, jis slopina uždegimus, stiprina imunitetą, saugo nuo įvairių kvėpavimo takų ligų. Vaikščiodami kadagių slėniu, kvėpuosite šiuo grynu aromatu, kurio po kelių valandų vaikščiojimo bus į valias. Pabuvus ilgesnį laiką kadagių slėnyje jaučiamas atsipalaidavimas, palengvėjęs kvėpavimas, sugrįžta gera nuotaika, žvalumas, energija, todėl tai bus puiki vieta pailsėti po varginančių savaitės darbų.

Pailsėkite jaukioje spygliuočių žalumoje šalia Kauno marių. Kadagių slėnis bus puiki vieta Jums ir Jūsų šeimai!

 

Vaizdo įrašą apie Kadagių slėnį rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=1GKlsB4EfrQ