Pasiūlyti įleidimo vietą

Adresą rašykite tekstu arba pasirinkite vietą žemėlapyje

Pridėti kitą nuotrauką
(Galima įkelti tik vieną nuotrauką)

Nemuno delta

Gamta

Aprašymas

Savo grožiu užburianti Nemuno delta – tai unikali gamtos vieta, kurios nerasi niekur kitur visoje Lietuvoje. Tai vieta, kurioje susilieja didžiausi Lietuvos vandenys – Nemunas ir Kuršių marios, todėl vandens turizmui tinkamų erdvių čia tikrai netrūksta. 

Būdamas Nemuno deltoje pasijunti esantis vandenų apsuptyje, tarsi kokioje vandens karalystėje. Jeigu dar nesate aplankę šios vietos – metas tai padaryti, o jeigu jau buvote – verta apsilankyti ir dar. Nemuno deltos grožis kas kartą atsiveria nauju kampu, palikdamas naujus nepamirštamus įspūdžius.

Keletas įdomių faktų apie Nemuno deltą

Nemuno deltą sudaro upės išsišakojimai su daugybe tarp jų esančių mažų salelių ir salų. Tai žemiausia pagal jūros lygį vieta, kuri idealiai tinka vandens turizmui ir aktyviam poilsiui gamtoje. Kas gali būti geriau kaip gaivinantis jūrinis vėjas, šildantys saulės spinduliai ir tekantis gaivus vanduo?

Plaukiojant valtimis galima klausyti daugybės čiulbančių paukščių, kadangi paukščių įvairovė Nemuno deltoje yra viena iš didžiausių visoje Lietuvoje. Sąlygos veistis paukščiams čia vienos geriausių, juolab kad šis regionas yra sunkiai prieinamas be valčių ir yra mažiausiai žmogaus veiklos paveikta vieta.

Kurgi daugiau pasinerti į stulbinančią gamtos magiją, jeigu ne šioje nuostabioje vietoje? Atraskite geriausias Lietuvoje vandens turizmo vietas, iš kurių viena gražiausių ir unikaliausių yra Nemuno delta.

Vaizdo įrašą apie Nemuno deltą rasite čia:https://www.youtube.com/watch?v=TKFIrOrZotw