Pasiūlyti įleidimo vietą

Adresą rašykite tekstu arba pasirinkite vietą žemėlapyje

Pridėti kitą nuotrauką
(Galima įkelti tik vieną nuotrauką)

Platelių ežeras

Gamta

Aprašymas

Ko gero nerasite Žemaitijoje gražesnės ir geriau žinomos vietos kaip Platelių ežeras. Tai   vienas didžiausių vandens telkinių vakarų Lietuvoje, prie kurio kasmet atvyksta tūkstančiai poilsiautojų, daugiausiai iš aplinkinių kraštų. Jeigu esate mažai susipažinę su šia Lietuvos dalimi, verta joje apsilankyti, pirmiausiai pradedant Platelių ežeru ir apylinkėmis.

Užburiantis ežero grožis

Atvykus prie Platelių ežero, atsiveria įspūdinga panorama. Didelės vandens platybės su daug salelių bei salų ir akis raminanti miško žaluma pakerės kone kiekvieną, todėl ši vieta idealiai tiks Jūsų poilsiui su draugais ar šeima. Gamta mums dovanoja nepaprastus turtus, gamtoje mes pailsime, atgauname jėgas, darbingumą, todėl ši vieta bus puiki iškiloms po darbo, siekiant naujai atgauti jėgas ir grįžti prie kitos savaitės darbų.

Gamta yra vertinga tuo, kad ne tik atgaivina akis ir mintis, bet ir suteikia jėgų, gydo. Dar didesnį gydomąjį poveikį turi vanduo, todėl plaukiojant ežerais kvėpuojama grynu oru, atgaunama gera nuotaika ir žvalumas, gerėja emocinė savijauta.

Vandens turizmas kiekvienam

Prie Platelių ežero įrengta daug valčių nuleidimo vietų, todėl plaukioti šiame ežere itin patogu. Iki valčių įrengimo vietų yra padarytas patogus privažiavimas automobiliams, ties Platelių miesteliu taip pat rasite daug pažintinių takų ir apžvalgos aikštelių, iš kurių atsiveria įspūdingi ežero vaizdai.

Apsilankykite gražiausiose Žemaitijos vietose! Platelių ežeras bus viena iš gražiausių ir prieinamiausių vietų tiek aktyviam, tiek pasyviam ir raminančiam poilsiui, plaukiojant valtimis.

 

Vaizdo įrašą apie Platelių ežeras rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=_GBto9HqJtg