Pasiūlyti įleidimo vietą

Adresą rašykite tekstu arba pasirinkite vietą žemėlapyje

Pridėti kitą nuotrauką
(Galima įkelti tik vieną nuotrauką)

Raudondvario dvaras

Dvarai

Aprašymas

Daugeliui kauniečių gerai žinoma vieta Raudondvario dvaras kasmet sutraukia tūkstančius lankytojų iš visos Lietuvos ir užsienio. Šis netoli Kauno miesto esantis renesansinio stiliaus dvaras yra vienas gražiausių ir įspūdingiausių Lietuvoje, nuo šiame krašte esančių kalvų atsiveria įspūdinga Nemuno bei jo apylinkių panorama. 

Netoli Raudondvario dvaro teka Nevėžis, kuris įteka į Nemuną, todėl ši vieta ypatingai graži, prisodrinta gamtos. Apsilankyti Raudondvario dvare verta kiekvieną kartą, pamatant ir patiriant čia kai ką naujo. Ši vieta puikiai tiks poilsiui ištaigingos kultūros ir gaivinančios gamtos apsuptyje.

Ką verta pamatyti Raudondvario dvare?

Vaikščiodami aplink Raudondvario dvarą galėsite grožėtis ne tik išskirtine architektūra ir gausiu architektūriniu ansambliu, bet ir gražiai sutvarkytu senoviniu parku. Parke augantys seni medžiai ir saulėtos apylinkės pakels nuotaiką kiekvienam, todėl čia verta atvykti po įtemptų savaitės darbų, norint pailsėti ir atgauti jėgas.

Raudondvario dvare kasmet vyksta daugybė įvairių kultūrinių renginių ir parodų, skirtų įvairių pomėgių turintiems lankytojams. Istorija – neatskiriama šio dvaro dalis, todėl besidomintieji praeitimi galės sužinoti daugybę įdomios informacijos ir gyvai prisiliesti prie senosios šio dvaro dvasios. Sau tinkamos veiklos čia ras ir tėveliai su mažais vaikais, poilsiaujančios šeimos. 

Raudondvario dvaras – tai unikalus kultūros paveldas, apsuptas gamtos. Aplankykite gražiausias Lietuvos vietas, kurias kas kartą galima atrasti iš naujo.

Vaizdo įrašą apie Raudondvario dvarą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=ZdaiEMPELlM