Pasiūlyti įleidimo vietą

Adresą rašykite tekstu arba pasirinkite vietą žemėlapyje

Pridėti kitą nuotrauką
(Galima įkelti tik vieną nuotrauką)

Ventės ragas

Gamta

Aprašymas

Ventės ragas

Norite pamatyti gražiausias Lietuvos lankytinas vietas, gamtos ir kultūros paveldo objektus? Ventės ragas – tai vieta, kurioje verta apsilankyti, ypač jei dar nesate čia buvę anksčiau. Daugiau kaip 5km ilgio Kuršių marių apsuptas pusiasalis, esantis netoliese Nemuno žiočių, atveria kur kas daugiau stebuklų ir netikėtumų, nei būtų galima pagalvoti. 

Dėl išskirtinės visoje Lietuvoje gamtos čia patiks kone kiekvienam, todėl keliaujant į pajūrio regioną, verta įtraukti Ventės ragą į savo lankytinų vietų sąrašą.

 

Nepaprasti gamtos margumynai

Ventės ragą labiausiai garsina čia įkurta paukščių žiedavimo stotis. Iš tiesų niekur kitur Lietuvoje nerasite tokios didelės paukščių gausos kaip Ventės rage ir Nemuno deltoje. Ventės rago teritorija patenka į didįjį paukščių migracijos kelią, jungiantį Europą su Afrika ir tolimais pietų kraštais. Skaičiuojama, kad kasmet per Ventės ragą praskrenda maždaug 300 tūkst. paukščių, kurių čia galima išvysti daugybę skirtingų rūšių.

Apsilankyti Ventės rage verta visai šeimai, tai ideali vieta ir romantikos mėgėjams, sutuoktiniams. Ventės rago aplinka puikiai tinka vestuvinėms fotosesijoms, todėl tai daugelio mėgstama fotosesijų vieta. Kuršių marios suteikia svajingą foną, o pačiame pusiasalio gale esantis švyturys – tai dar viena papildoma romantinė detalė.

Ieškote gražiausių ir išskirtiniausių Lietuvos vietų? Ventės ragas bus puikus pasirinkimas Jūsų poilsiui jaukios gamtos apsuptyje. Apsilankykite Ventės rage ir patirkite nepamirštamus įspūdžius! 

Vaizdo įrašą apie Ventės ragą rasite čia: https://www.youtube.com/watch?v=vwSMSoGt51A